Zápis do školního roku 2015/2016
Zápis do jazykových kurzů pro školní rok 2015/2016 zahájen. Vyberte si libovolný jazykový kurz do konce července a získejte slevu 10%!!!
Výuka angličtiny a němčiny
Naše studio se zaměřuje na výuku, překlad a tlumočení anglického a německého jazyka. Naše kurzy jsou určeny pro firmy, skupiny, jednotlivce i děti.
Tlumočení
Tlumočíme z angličtiny, němčiny a polštiny do češtiny a samozřejmě také opačně.
Překlady
Překládáme z angličtiny, němčiny a polštiny do češtiny a samozřejmě také opačně.
Sledujte nás na Facebooku
  
Aktuality

Angličtina

Kurzy angličtiny PRO VEŘEJNOST:

– pomaturitní studium

– skupiny

– individuální (one-to-one)

– děti

 

POMATURITNÍ STUDIUM Pro školní rok 2015/2016 nově otvíráme jednoletý kurz angličtiny. Na základě rozhodnutí MŠMT byla naše škola byla zařazena na seznam vzdělávacích institucí poskytujících jednoleté kurzy anglického jazyka s denní výukou. Studium je určeno absolventům středních škol, kteří svou maturitní zkoušku složili v daném kalendářním roce (na jaře nebo na podzim roku 2014). Na tyto studující se vztahuje status studenta a ve smyslu státní sociální podpory je jim přiznáno zdravotní pojištění. Jejich rodiče mají nárok na přídavky na děti.

Své klienty připravíme na mezinárodně uznávané zkoušky KET, PET, FCE, CPE, ESOL a jiné. Jsme ochotní přizpůsobit svou výuku přáním klienta.

Studenti, kteří ocení individuální přístup, jistě rádi uvítají INDIVIDUÁLNÍ VÝUKU – a to hodiny konverzace – one – to – one(lektor anglicky konverzuje se studentem na určité téma).

Dále zajišťujeme angličtinu pro děti  – CALLANOVOU METODOU pro nejmenší (od 6 – 10 let), kdy náš lektor mluví na děti pouze v anglickém jazyce. Tato metoda je nejúspěšnější výukovou metodou angličtiny pro ty nejmenší.

 

FIREMNÍ kurzy angličtiny:

– u zákazníka

– individuální nebo skupinová výuka

– oborová výuka – obchodní angličtina, technická angličtina atd.

– příprava na práci v cizině – bezpečnost práce ( jsme držiteli SCC certifikátu)

– průběžný monitoring kurzů

– sledování docházky

– provádíme jazykové audity ve firmách

 

Angličtina Třinec – jazykové studio TOP.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.